O Apollogic

Firma Apollogic powstała w 2007 roku, realizując projekty wdrożeniowe oprogramowania SAP dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz specjalizując się w systemach ERP, CRM, SRM i BI. Od tamtego czasu nie przestajemy się rozwijać.

Tworzymy autorskie aplikacje biznesowe wspierające działy finansowe, sprzedażowe i prawne, prowadzimy audyty IT oraz świadczymy usługi konsultingowe dla firm chcących automatyzować kluczowe procesy. Wraz z dynamicznym wzrostem znaczenia technologii chmury zaczęliśmy realizować projekty z zakresu migracji systemów i integracji cyfrowych rozwiązań z infrastrukturą IT istniejącą w organizacji.

W 2017 roku dołączyliśmy do grona Srebrnych Partnerów SAP, zaś w 2020 roku staliśmy się Srebrnym Partnerem Microsoft. Dziś nasz zespół tworzy grupa doświadczonych konsultantów, architektów rozwiązań, inżynierów IoT, administratorów IT, projektantów UX oraz specjalistów ds. sztucznej inteligencji i przetwarzania języka naturalnego.

Nasze kompetencje

Portfolio naszych kompetencji ewoluowało w kierunku świadczenia kompleksowego doradztwa w dziedzinie cyfrowej transformacji przedsiębiorstw przy wykorzystaniu możliwości sztucznej inteligencji, internetu rzeczy, mieszanej rzeczywistości i analizy predykcyjnej. Nasi specjaliści wspierają firmy w identyfikowaniu obszarów podatnych na cyfryzację, budują strategie wdrożeniowe i podpowiadają, jak usprawniać działania z pomocą najnowszych technologii, by dołączyć do grona dojrzałych cyfrowo przedsiębiorstw.

Sztuczna inteligencja, Big Data

Mieszana rzeczywistość

Inteligentna elektronika, IoT

Chcesz dowiedzieć się więcej o Apollogic?

Chcesz postawić kolejny krok
na drodze do transformacji swojej firmy?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Dawid Kornacki
Systemy IT, aplikacje
biznesowe
+48 882 656 647

Tomasz Radomski
Inteligentna analityka,
Big Data, AI
+48 534 396 534

Paweł Skiba
IoT, sensory,
elektronika
+48 734 146 261

Piotr Różycki
Rozwiązania chmurowe,
integracje systemów
+48 601 135 756